O firmie

Witamy w MARTRAK

Firma powstała w 2000 roku. Jej zadaniem jest dostarczanie usług z zakresu transportu, mechaniki pojazdowej, serwisu ogumienia oraz zakuwania przewodów hydraulicznych. Doświadczenie naszego zespołu kierowców, mechaników i innych fachowców pozwala nam oferować najwyższą jakość usług, co przekłada się na zadowolenie naszych kientów.

 

Transport krajowy i międzynarodowy

Specjalizujemy się w transporcie krajowym oraz międzynarodowym. Naszym klientom oferujemy najwyższą jakość usług transportowych, które cechują się przede wszystkim terminowością oraz profesjonalizmem. Z nami Państwa towar jest bezpieczny i zawsze o czasie w wyznaczonym miejscu.

Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Dostosowujemy cenę oraz warunki przeprowadzenia transportu ładunków do konkretnego zlecenia. Dbamy o doskonałą jakość wykonywanych usług, gdyż dzięki klientom mamy możliwość ciągłego rozwoju firmy.


Serwis mechaniczny i ogumienia

Prowadzimy również serwis mechaniczny oraz ogumienia dla pojazdów ciężarowych. Nasi mechanicy oraz wulkanizatorzy to doświadczona kadra fachowców, która zapewni państwu sprawną i szybką naprawę usterki.

Serwis ogumienia prowadzi również sprzedaż szerokiej gamy opon najlepszych producentów

 


Zakuwanie przewodów hydraulicznych

W MARTRAK zakuwamy przewody hydrauliczne różnego rodzaju i przeznaczenia.